Something amazing. Sylvia Ji.

She was born in London and studied in the UK before moving to Florida. In 1999 Sas began painting, anime being her main influence. She started with acrylics, and then in 2003 moved to oils – teaching herself as she went.
Sylvia Ji was born in 1982 in San Francisco to artistic parents. Ji’s interest in art was implanted at a very young age when she would look through her mother’s sketchbooks and watch her father paint. In her art, she explores themes of beauty, sexual provocation, and social notions of femininity juxtaposed against the dystopian reality of modern cities to create highly charged paintings of women. Some of her paintings are symbolic reflections of herself, portraits of people she knows or just nameless faces set in a landscape of fleeting beauty.  Visit her site: <HERE>

sylvia ji priešingaSylvia ji E Yra tarsi kažakas    kiekviename
iš jų, kažkas arba begalo tyro. Ir atrodo visi darbai labai panašiai, tačiau visada kažkuo skiriasi. Kiekvienas iš jų atrodo tarsi gyvas, perteikiantis kažkokią emociją. Ryškus, arba švelnus. Agresyvus arba ne.

Pribloškiantys savo gražumu, perfekcionizmu. Tarsi kiekviena moteris būtų tobulo veido, idealios figūros, nuostabių plaukų. Tarsi kiekviena tūrėtų kažkokią tikslą ir paskirtį. Žavintys darbai. Ir tas kiekvieno darbo panašumas, matyt noras, kad darbai būtų išsiskyriantys, ne tik kaip darbas, bet kaip ur autorius, kad tas kas matęs jos darbus,visada juos atskirtų ir pažintų.

Per metus ištobulinta technika.Šėšėliai, spalvos.

Spalvos, kažkuo kitokios. Man patinka, tas tarsi maskaradinis, vakarinis plaukų puošimas gėlėmis ir plunksmonis. Papuošalai. Tarsi iš 15-17 amžiaus. Barokas. Prabangios ir sodrios spalvos. Idėja, kurią reikia įžvelgti, ir įmanoma įžvelgti beveik visuose darbuose. Kerinčios damos.

sylvia jisylvia ji23

sylvia ji278sylvia ji356sylvia ji 6sylvia ji 666ssylvia ji 66

Mane taip pat žavi jos romantizmo apraškos, tarsi nakties laikas, ta paslaptis slypinti jos piešiniuose. Tarsi būtų ne iš šio pasaulio. Tarsi grožio ir mirties deivės. Besikeičiančios iš vienos į kitą. Gundančios ir viliojančios. Taip tarsi moterys būtų viskas. Be jokių kitų būtybių, nei vyrų , nei gyvūnų (apart gyvačių. )

sylvia ji 666sylvia ji Lsylvia ji Ssylvia ji 353

Pakutinė yra tobula.

sylvia ji tobula

Reklama

Vienas atsakymas to “Something amazing. Sylvia Ji.”

  1. aaitvaras Says:

    Be proto gražu ir subtilu. : )

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: