Uždaryta.

Nežinau, kas bus toliau. Bet, kaip ir kiekvieną kartą, kartoju, kad viskas bus gerai. Nes žinau, kad taip ir bus. Bus baisu, bus sunku, skaudės ir pan. bet vis dėlto viskas bus gerai.

Įkalinta. Bet bent jau visą dieną viena namie. Galiausiai kažkur, apie šeštą valandą sumaščiau vis dėlto piešti. “Įdomūs“ piešiniai. Po to žiūrėjau trailer’ius filmų, kuriuose vaidina Johnny Depp’as. Jis geras aktorius. Jis ir šiaip fainas. Ir man jis patinka. Beieškokada trailer’ių radau visą filmą. Labai pradžiugino tai va ką tik pažiūrėjau filmą. Keistas filmas. “Secret window“. Tiesą pasakius, niekada nebuvau apie jį girdėjus. Bet man patiko. Nesitikėjau, kad viskas taip pasibaigs. Bet:  “Svarbiausia pasakojimo pabaiga“.
Vienintelis dalykas, kurio dabar tragiškai noriu yra cigaretė. Nėra nei vienos. Ir iš niekur neatsiras. O jei ir atsiras negalėsiu jos suvartoti. Nes vienintelis šaltinis yra mano kažkur dingusi motina. Bet, kai ji grįš, tai turėsiu rūkyti, bet negalėsiu.
Nežinau, galvoju gal įdėti tuos eskizus čia – atskanuotus…Bet, manau, nereikia. Nes jie kažkokie liguisti. Ta prasme, ten portretai, bet žmonės labai liguisti.
Kažkoks keistas jausmas. Nieko neveikiau beveik šiandien. Ir atsikėliau tik apei pirmą (su viltim, kad namie yra kažkas) jei žinočiau, kad nieko nėra, būčiau atsikėlus ankščiau. Keista, nes jau tiek daug laiko, o atrodo tarsi būtų tik ankstyvas vakaras. Vėl pasimetusi laike. Kad nieko neveikti ir prie to priprasti ( kad dingti ir izuoliuotis nuo visko) reikia kažkur savaitės. O ne vienos ar dviejų dienų. Dvi dienos tokio būvimo užknisa ir trigdo.
Dabar žiūrėsiu dar vieną filmą su Johnny Depp’u, tik šitas 1995 metų, apie tikrą žmogų. “Ed Wood“. Juodai baltas. Gėris. Tik gaila kava  baigėsi.

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: